Březen 2009

Nějaké mp3 pro zábavu... :D

16. března 2009 v 9:37 | Tynushka


stáhnout mp3

Eminem- VS MIKE OLDFIELD- Without Blue Peter

stáhnout mp3

Eminem- ft.Dr.Dre a 50 cent - Crack a Bottle
stáhnout mp3

Eminem- 8 mile
stáhnout mp3
Eminem- Welcome to Detroit City

Jak zakrýt pleťové nedostatky??

13. března 2009 v 9:41 | Tynushka

Jak zakrýt pleťové nedostatky

Jak zakrýt pleťové nedostatkyŽeny touží po pleti modelek, které často vídávají například v reklamách na kosmetické přípravky. Ve moderním světě snad nikoho nepřekvapí, že i pleť reprezentantek krásy je mnohdy upravována pomocí počítače. Odborníci jejich vzhled upravují triky, aby za žádnou cenu nebylo poznat, že vzhled modelky není právě dokonalý. Ještě nikdo nevymyslel tak dokonalý make-up, aby zakryl naprosto všechno. Několik účinných triků se ale dočtete v dnešním článku.

Nepřehánějte to s make-upem

Nikdy se nestrhávejte pocitem, že make-up zvládne vše. V některých směrech je sice účinný a žádoucí, ale ani náhodou najednou nezakryje všechny pupínky, rozšířené póry nebo vrásky. Nespoléhejte se ani na silnou vrstvu make-upu. Ta může citlivější pleti naopak uškodit než pomoci. I když máte sebekvalitnější make-up, dejte si záležet na zakrytí "neřádů" světlou a kompaktní vrstvou. Pokud na sebe nanesete silnější vrstvu, váš vzhled to určitě pokazí. V tomto případě opravdu platí, že méně znamená více.

Nazelenalé korektory, opravy, pudr …

Tato rada se týká těch žen, které trápí jizvy, načervenalé flíčky nebo kruhy pod očima. Od tohoto problému vám pomohou speciální korektory, které se vyznačují lehce nazelenalým odstínem. K dostání je pouze ve specializovaných prodejnách nebo lepších drogériích. Ten se na pleti zcela ztratí. Určitě oceníte i to, že neutralizuje na pleti červené zabarvení. Ovšem pozor. I zde platí stejné pravidlo jako o nanášení make-upu. Korektor používejte také ve velmi tenké vrstvě a do pleti ho pouze lehce vklepávejte. Teprve poté, je-li nutno, opatrně naneste make-up.
Pokud byste ráda zakryla větší něčím poznamenané místo, pak použijte speciální kamuflážovou bázi. Toto ošetřování už ale nechte do rukou kosmetičky.

Krycí vrstva pudru

Na kousek papíru si nasypte trochu pudru a vlhkou houbičkou ho opatrně nanášejte na postižená místa. Obrňte se ale velkou dávkou trpělivosti, protože pudr musíte opatrně vklepávat na pleť a navíc i přimačkávat, aniž by došlo k nějakému poškození či nalepení pudru na jiné části obličeje. Pokud vše dobře uděláte, vznikne trvanlivá krycí vrstvička, kterou s okolím sjednotíte líčením. Konečné dokreslování je celkem pracné, proto se často doporučuje používat světlí odstín pudru a vklepávat ho do ztracena.

Dekorační techniky líčení

13. března 2009 v 9:36 | Tynushka

Dekorační techniky líčení

Dekorační techniky líčeníTechnika líčení je kosmetický krok, kterému předchází tzv. strukturování obličeje. To znamená, že si před zrcadlem musíme uvědomit, do jaké společnosti jdeme a jaké se právě na to místo hodí malování. Do modelování obličeje patří úprava obočí, očí, rtů a samozřejmě sladění barvy make-upu. Přečtěte si dnešní článek, který vám přinese typy na dekorační techniky nejen společenské a všední.

Pro jaký účel?

Bohužel, tato otázka je daleko důležitější, než samotné líčení. Můžete vypadat jemně, koketně, sebevědomě, svěže … Líčení pomáhá upoutat pozornost ostatních na ta místa, která jsou vašimi přednostmi či s ním můžete ukrýt nedostatky.

Všednost

Tak se líčí asi většina z nás. Ráno není nikdy času nazbyt, a proto postačí, když se naučíme malovat jeden "obličej" a hotovo. Někdy je to škoda.

Mějte líčení jako hru

Pokud se někdy naskytne, že získáte trochu volného času, zaexperimentujte si. Prostě si v klidu sedněte před zrcadlo a vyzkoušejte dosud neobjevené techniky. V každém výtvoru je dokonalost. Sice ne všechny se hodí do ulic měst, ale i tak budete postupně dokonalejší v barvách nebo jejích umístění. Třeba objevíte novou tvář, o které jste do této doby neměla tušení.

Obočí

Tvar a intenzita líčení obočí by se měla řídit právě výrazem, kterého chcete právě dosáhnout. Neupravované obočí budí dojem chybějícího rámu a v podstatě i tvaru.
RADY: intenzita barvy a velikost obočí ukazuje sebevědomý až přísný výraz. Úzké obočí naopak zjemňuje. Může vytvořit nepřístupný či pichlavý pohled. Kulaté obočí se hodí pro obličej s výraznými hranami či ostrými rysy. Na kulatém obličeji vypadá moc dobře obočí do oblého trojúhelníku.

Rty

Rty jsou dominantou obličeje. Ať je nalíčíte jakkoliv, vždycky budete působit odlišně. Široké rty působí smyslně, pokud použijete intenzivní barvu. Nic se ale nemá přehánět. Pokud si nebudete jista, zda to děláte správně, podívejte se do zrcadla. Jestliže nejste podobná kačeru Donaldovi, vše je v pořádku. Užším rtům rozhodně sluší jemnější barvy. Přísný dojem vykouzlíte jedině tmavou barvou.

Oči

Tady pozor. Ne nadarmo se říká, že oči jsou obrazem duše. Oči totiž mohou prozradit i váš charakter. Hluboké oči naličte světlou barvou stínů. Vykulené zmenší tmavší stíny, kterými namalujete pohyblivé oční víčko. Oči opticky protáhne stín vytažený až za vnější koutek. Úzké oči se vám podaří zakulatit stíny, které nanesete po celé ploše pohyblivých víček.

Trendy účesy na jaro 2009

13. března 2009 v 9:30 | Tynushka
V březnu 2009 uvádí značka L'Oreal Professionnel svou novou kolekci účesů a barev pro sezonu jaro - léto 2009 s názvem Kouzelná zahrada. Jak už samotný název napovídá, hlavním tématem kolekce je příroda, a to především květiny nacházející se v překrásných zahradách francouzského a anglického typu.
Aby si každá žena mohla z nové kolekce vybrat účes a barvu na míru, kolekce Kouzelná zahrada
představuje dvě odlišné účesové linie.
Pro ženy, které mají rády klasickou eleganci, hluboké, syté odstíny a dokonalost každého detailu, je určena linie barev majirel Couture Flowers, která se inspirovala krásou, dokonalou strukturou a precizností francouzských zahrad.
Naopak pro ženy, které dávají přednost uvolněným účesům s pohybem ve vlasech a jemnějšími barevnými efekty, je určena linie barev luocolor Les Delicates (delikátní květiny), která našla svou inspiraci v přirozené kráse anglických zahrad.

French Contrasts
Spolu s novou kolekcí uvádí L'Oréal Professionnel do
svých kadeřnických salonů také novou službu melírování French Contrasts (Francouzský melír), která je založena na kombinaci dvou až tří odlišných odstínů a rychlé technice
oddělování vlasů, což umožňuje kadeřníkovi vytvářet velmi harmonické barevné efekty ve vlasech dle přání zákaznice za velmi krátkou dobu.
Všem ženám pak služba French Contrasts umožňuje snadnou a rychlou variabilitu účesu - intenzita melírů nebo barevných efektů se mění v závislosti na finální úpravě jejich účesu. Navíc díky technice oddělování pramenů nejsou ve vlasech vidět neestetické odrosty zesvětlených pramínků vlasů, účes proto vypadá dokonale po velmi dlouhou dobu.

Zdroje inspirace pro kolekci kouzelná zahrada
L'Oréal Professionnel je značkou, která je řadu let spojena s módou a ženskou krásou. Proto je její součástí i speciální mezinárodní oddělení Pole Createur et Tendence, jehož hlavním úkolem je sledovat, analyzovat a vytvářet módní trendy. To vše se děje ve spolupráci s dalšími asociacemi, které sledují nejen vývoj trendů, ale i celé naší společnosti.
Když se Pole Créateur a Tendence začalo přibližně před dvěmi lety zabývat trendy pro jaro a léto roku 2009, vypozorovali jeho pracovníci, spolu s módními tvůrci, designéry a dalšími osobami z oblasti módních i sociokulturních trendů, jeden důležitý směr prostupující společností. Je jím návrat k přírodě a její kráse, snaha o přirozenější a zdravější způsob života.
V oblasti módy se tento trend projevuje především obratem zpět ke krásným barvám přírody a kombinacím odstínů, které příroda sama vytvořila. Jde o návrat k přírodě, kterou lidská ruka napomohla zkultivovat a umožnila tak vyniknout jejím darům v podobě překrásných květin, které se staly hlavní inspirací kolekce pro jaro - léto 2009.
Květiny a jejich barvy vedly módní tvůrce k tvorbě a využívání nových odstínů i jejich kombinací (růžové, zelené, syté modré, modro zelené, jantarově žluté či fialové), které se objevily na nejznámějších veletrzích látek, stejně jako na nejprestižnějších módních přehlídkách v Miláně, Paříži, New Yorku a Londýně. Kromě barev se zdrojem inspirace staly také rozmanité tvary květin i tvary okvětních lístků, symbolizující maximální eleganci a představující hlavní módní doplněk.

Světlý základ
Inspirace pro ženy, které mají nebo chtějí mít blond a světlejší odstín vlasů. Barevná inspirace vychází ze světle růžové barvy taftové růže. Několik jemně kontrastních pramenů s růžovým odstínem lehce splývají na velmi světlém blond základě.
Použité odstíny: prameny zesvětlené pomocí nové odbarvovací pasty Platinium Plus, které jsou napatinované aditivem majirel mix červený. Na zbytek vlasů nanesen odstín majirel 10½ ,1.
Vlasový styling: Pro docílení objemu je použit termofixační sprej pli, dále je účes zafixován sprejem air fix a pro krásný lesk je na závěr použit závoj zářivého lesku a jemné fixace crystal gloss.

Střední základ
Inspirace pro ženy , které chtějí mít hnědé až blond tmavé vlasy.
Barevné inspirace vychází z krásného zeleného odstínu zelené čemeřice. Tmavě zelené prameny harmonicky kontrastují s hnědým základem.
Použité odstíny: prameny zesvětlené pomocí nové odbarvovací pasty Platinium Plus, které jsou natónované aditivem majirel mix zelený a prameny baronované novým odstínem majirel 6
,14 blond tmavý popelavý měděný. Na zbytek vlasů nanesen odstín majirel 4
,3 (hnědý zlatý).
Vlasový styling: Objem je vytvořen pomocí ultralehké pěny full volume extra, účes je lokálně zafixován sprejem fix design a na závěr je použit gloss control pro nádherný lesk.

Tmavý základ
Inspirace pro ženy s hnědými a tmavšími vlasy. Barevné inspirace vychází ze syté modré barvy Delfinia. Prameny s modrými odlesky kontrastují s tmavě hnědým základem.
Použité odstíny: prameny zesvětlené pomocí nové odbarvovací pasty Platinium Plus, které jsou natonované aditivem majirel mix modrý. Na zbytek vlasů nanesen odstín majirel 3 (hnědý tmavý).
Vlasový styling: Plný a nadýchaný objem je vytvořen tvarujícím sprej-lotionem volume architect. Pro finální úpravu je účes zafixován sprejem proti krepatění
Linie Les Delicates (delikátní květiny)
Druhá linie kolekce je inspirována květinami, které volně rostou v přírodě nebo se nacházejí v uvolněnějších anglických zahradách.
Tyto květiny se vyznačuji jemnějšími tvary a svěžími, velmi přirozenými, tlumenějšími barvami, okvětní lístky mohou být až transparentní... Proto také barevné kombinace odstínů v linii Les Delicates jsou jemnější, přirozenější a v něžné harmonii s celkovým účesem. Jsou také určeny především pro ženy, které mají rády svobodu, jsou spontánní a jemné.

Světlý základ
Inspirace pro ženy s velmi světlými vlasy. Barevná inspirace přichází z dalekých Himalájí, kde roste okouzlující modrý vlčí mák, který v sobě kombinuje jasně modré odstíny, které přechází do bílých odstínů.
Použité odstíny: Prameny zesvětlené pomocí Platinia Plus, které jsou patinované odstínem Luocolor P01. Na zbytek vlasů je použit odstín Luocolor 10
Styling: Pro dokonalé uhlazení byl použit vyživující a uhlazující krém pro sušší, nepoddajné vlasy supreme smooth. Strukturu a pružnost účesu dodal termoaktivní sprej hot style constructor.

Střední základ
Inspirace pro ženy, které chtějí mít hnědé až blond tmavé vlasy. Zdrojem inspirace pro odstín vlasů byla jantarově žlutá barva orchideje, které si pohrává s jemnými přechody mezi světle žlutými až jantarově hnědými odlesky.

Soutěž.. :D

10. března 2009 v 9:04 | Tynushka
Takže minulá soutěž se moc neujala..tak jsem vymyslela nějakou další..když se podíváte do záhlaví jsem tam já a nějaký pejsek..a po vás chci abyste mi řekly jak se ten pejsek jmenuje když trošku zamislíte a poohlédnete tady na tom webu tak to hned zjistíte..

Ceny:
1.místo...gratulační mail,diplom
2.místo...gratulační mail..

Svou odpověd i s vaším mailem mi napište na mail: Kikibitt2@seznam.cz


Tak zatím já zase mizím.. páčko

Shaun Baker-životopis

4. března 2009 v 15:25 | Tynushka
Shaun Baker je DJ pocházející ze severu Velké Británie, ale již přes 20 let žije v Německu. Tu samou dobu hraje po celosvětové klubové scéně. Hudbu tvoří společně se svým přítelem a partnerem Sebastianem Wolterem. Tato spolupráce dala tanečnímu světu hity jako "Xplode 2", který se pravidelně umísťoval na prvním místě v každé německé taneční hitparádě.
Další singl "Push" (rovněž taneční a prodejní hit) a "Bakerman" vznikly za spolupráce Laida Backa z . Dánska Nový singl nazvaný "V.I.P." byl vydán v únoru 2007.
Delší životopis
SHAUN BAKER se produkci taneční hudby začal věnovat již v roce 1997, své desky vydává pravidelně u známých tanečních labelů Alphabet City, Sushi Tunes / Ministry of Sound a A45. Jako DJ obletěl SHAUN takřka celý svět od Japonska přes Austrálii, Evropu, až po Jižní Ameriku.
Shaun se narodil v Anglii již před mnoho mnoho roky :o) Vyrůstal v oblasti poblíž Yorku, né New Yourku, ale původního Yorku na severu Anglie. Shaun se nikdy pořádně nezajímal o standardní koníčky typu fotbal, atd., ale o muziku a již od útlého dětsví. Nikdy neměl vyhraněný hudební vkus, takže poslouchal všechno co šlo - rock, ska, pop, dance, hip-hop, r´n ´b, folk, soul,…prostě cokoliv co dokáže hodit do pohodové nálady. " Hudba je v mém životě ta nejdůležitější věc" říká Shaun.
Shaun se naučil skládat a hrát již na základní škole, kde jeho první nástroj bylo čelo. Ale později přešel od tvorby klasické hudby na DJ-ing. Po jeho odchodu z UK v osmdesátých létech se usadil v Německu a začal svouji DJ karieru jako Shaun Baker v malých klubech. Začal si budovat cestu pro hraní na velkých akcích. Netrvalo dlouho a hrál své energické DJsety po celém světě od Ibizy, přes Mallorcu, Taiwan, Thajsko, Japonsko, Corfu, Francii, Anglii, Poslko, Holandsko, Rakousko až po Švýcarsko, atd…..a samozřejmě i po celém Německu. Jeho hudební produkce začala v roce 1997 produkováním komerční dance music. Jeho prvním veleúspěšným počinem byl singl Explode v projektu Jordan & Baker, která vstoupila do Německých hitparád dokonce dvakrát v jednom roce a stále je označována jako "classic trance track" mnoha slavnými DJ´s, což také byl důvod k znovuvydání s remixy od DJ´s Steve Murana a E-Craig.
V roce 2005 se Shaun spojil se Sebastianem Wolkerem na prvím Shaunově samostatném singlu "X-plode2", který úspěšně zbořil všechny německé hitparády, když dosáhnul na prví příčku po dobu tří týdnů a také první příčku v hitparádě Sunshine Live Chart. ( číslo 1 - Dance radio station v Německu Rakousku, Švýcarsku a Viva Club Rotation chart )( nejpopulárnější na Dance TV program v Německu Rakousku Švýcarsku a číslo 1 v Dance chart na Musicload )
Xplode2 zůstalo na této pozici po dobu 8 týdnů a dále vstoupilo do Německé Singl Charts a tam zůstalo po dobu dalších 9 týdnů v top 100. Nasledující singl Push Deep po dosáhnutí nejvyšších příček Německé singl charts se stal taktéž velkým hitem.
Samozřejmě že sága pokračuje a mnoho dalších skladeb bylo převelice úspěšných. Připomeňme si megahit Bakerman, nebo shash hit V.I.P., který právě v tuto dobu ovládá hitparády celého světa. Shaun na sebe může být pyšný nejen kvůli svým energickým DJ-setům, ale i po stránce své show, jako DJ hraje rád na velkých ale i malých , komerčních ale i nekomečních akcích a velice rád popisuje svůj styl jako "universální muziku" - tedy ne pouze s vyhraněným hudebním vkusem. To co při svých DJ-setech preferuje je, poskládat skvělou Djshow z různých tanečních stylů - Trance, dance, house, electro, techno,….. Každý kdo viděl Shauna " v práci" ví, že nelze zapomenout na jeho jedinečné umění s gramofony a na jeho extrovertní osobnost…..

Leona Lewis-životopis

4. března 2009 v 15:25 | Tynushka

Profese: Zpěvačka

Datum narození: 03.04.1985

Místo narození: Islington, Londýn, Velká Británie

Znamení: Beran

Životopis:
Celým jménem Leona Louise Lewis.

Dvaadvacetiletá vítězka loňského ročníku britské soutěže X Factor vydala 18. listopadu album pojmenované ,,Spirit". Jak se mu daří?

No hned v úvodu můžeme říci, že úspěch v prodejnosti desky je veliký. Dokonce překonalo i rekord nejrychleji prodávané desky v historii UK chart. Těžko říci, do jaké míry v tom hrálo prim davové pobláznění, které doprovází soutěže podobné této. Řekla bych, že veliký. Ale na druhou stranu proč to chápat pouze jako negativum, že.

Singl ,,Bleeding Love" taktéž nějakou chvíli okupoval první příčku britského žebříčku. No chytlavá tahle věc asi trochu je, to je fakt. Nicméně nemohu se zbavit pocitu, že předložené album je spíše popovější záležitostí. V podstatě po prvním poslechu jsem se sama sebe ptala co společného tohle s RnB má. Přesto se tato zpěvačka často dostává do spojení s ním. Leona má určitě příjemný hlas, i když se bojím, že by se mohl stát lehce zaměnitelným. Písně jsou celkem fajn, ale nějaké rozbředlé či co a popravdě mě zatím ještě k uchvacujícím pocitům nedovedli.

Z celé desky mě vlastně baví všehovšudy tři knedlíky, zbytek mi připadá jako taková ta Univerzální Hnědá Omáčka, po chvíli ani nevíte jak vlastně chutnala. Ačkoli tedy na mě tohle album působí spíše těžkopádně a jak se říká ,,nemastně, neslaně", slečně Lewisové určitě fandím. Dát na první dojem se někdy sakra nevyplácí a tohle je třeba zrovna ten případ.

Leona by měla v příštích dnech také spolupracovat se Seanem Kingstonem, který dle svých slov považuje Leonu za osobu se skvělým hlasem i stylem. Prý se máme na co těšit. No uvidíme;)