Trendy účesy na jaro 2009

13. března 2009 v 9:30 | Tynushka
V březnu 2009 uvádí značka L'Oreal Professionnel svou novou kolekci účesů a barev pro sezonu jaro - léto 2009 s názvem Kouzelná zahrada. Jak už samotný název napovídá, hlavním tématem kolekce je příroda, a to především květiny nacházející se v překrásných zahradách francouzského a anglického typu.
Aby si každá žena mohla z nové kolekce vybrat účes a barvu na míru, kolekce Kouzelná zahrada
představuje dvě odlišné účesové linie.
Pro ženy, které mají rády klasickou eleganci, hluboké, syté odstíny a dokonalost každého detailu, je určena linie barev majirel Couture Flowers, která se inspirovala krásou, dokonalou strukturou a precizností francouzských zahrad.
Naopak pro ženy, které dávají přednost uvolněným účesům s pohybem ve vlasech a jemnějšími barevnými efekty, je určena linie barev luocolor Les Delicates (delikátní květiny), která našla svou inspiraci v přirozené kráse anglických zahrad.

French Contrasts
Spolu s novou kolekcí uvádí L'Oréal Professionnel do
svých kadeřnických salonů také novou službu melírování French Contrasts (Francouzský melír), která je založena na kombinaci dvou až tří odlišných odstínů a rychlé technice
oddělování vlasů, což umožňuje kadeřníkovi vytvářet velmi harmonické barevné efekty ve vlasech dle přání zákaznice za velmi krátkou dobu.
Všem ženám pak služba French Contrasts umožňuje snadnou a rychlou variabilitu účesu - intenzita melírů nebo barevných efektů se mění v závislosti na finální úpravě jejich účesu. Navíc díky technice oddělování pramenů nejsou ve vlasech vidět neestetické odrosty zesvětlených pramínků vlasů, účes proto vypadá dokonale po velmi dlouhou dobu.

Zdroje inspirace pro kolekci kouzelná zahrada
L'Oréal Professionnel je značkou, která je řadu let spojena s módou a ženskou krásou. Proto je její součástí i speciální mezinárodní oddělení Pole Createur et Tendence, jehož hlavním úkolem je sledovat, analyzovat a vytvářet módní trendy. To vše se děje ve spolupráci s dalšími asociacemi, které sledují nejen vývoj trendů, ale i celé naší společnosti.
Když se Pole Créateur a Tendence začalo přibližně před dvěmi lety zabývat trendy pro jaro a léto roku 2009, vypozorovali jeho pracovníci, spolu s módními tvůrci, designéry a dalšími osobami z oblasti módních i sociokulturních trendů, jeden důležitý směr prostupující společností. Je jím návrat k přírodě a její kráse, snaha o přirozenější a zdravější způsob života.
V oblasti módy se tento trend projevuje především obratem zpět ke krásným barvám přírody a kombinacím odstínů, které příroda sama vytvořila. Jde o návrat k přírodě, kterou lidská ruka napomohla zkultivovat a umožnila tak vyniknout jejím darům v podobě překrásných květin, které se staly hlavní inspirací kolekce pro jaro - léto 2009.
Květiny a jejich barvy vedly módní tvůrce k tvorbě a využívání nových odstínů i jejich kombinací (růžové, zelené, syté modré, modro zelené, jantarově žluté či fialové), které se objevily na nejznámějších veletrzích látek, stejně jako na nejprestižnějších módních přehlídkách v Miláně, Paříži, New Yorku a Londýně. Kromě barev se zdrojem inspirace staly také rozmanité tvary květin i tvary okvětních lístků, symbolizující maximální eleganci a představující hlavní módní doplněk.

Světlý základ
Inspirace pro ženy, které mají nebo chtějí mít blond a světlejší odstín vlasů. Barevná inspirace vychází ze světle růžové barvy taftové růže. Několik jemně kontrastních pramenů s růžovým odstínem lehce splývají na velmi světlém blond základě.
Použité odstíny: prameny zesvětlené pomocí nové odbarvovací pasty Platinium Plus, které jsou napatinované aditivem majirel mix červený. Na zbytek vlasů nanesen odstín majirel 10½ ,1.
Vlasový styling: Pro docílení objemu je použit termofixační sprej pli, dále je účes zafixován sprejem air fix a pro krásný lesk je na závěr použit závoj zářivého lesku a jemné fixace crystal gloss.

Střední základ
Inspirace pro ženy , které chtějí mít hnědé až blond tmavé vlasy.
Barevné inspirace vychází z krásného zeleného odstínu zelené čemeřice. Tmavě zelené prameny harmonicky kontrastují s hnědým základem.
Použité odstíny: prameny zesvětlené pomocí nové odbarvovací pasty Platinium Plus, které jsou natónované aditivem majirel mix zelený a prameny baronované novým odstínem majirel 6
,14 blond tmavý popelavý měděný. Na zbytek vlasů nanesen odstín majirel 4
,3 (hnědý zlatý).
Vlasový styling: Objem je vytvořen pomocí ultralehké pěny full volume extra, účes je lokálně zafixován sprejem fix design a na závěr je použit gloss control pro nádherný lesk.

Tmavý základ
Inspirace pro ženy s hnědými a tmavšími vlasy. Barevné inspirace vychází ze syté modré barvy Delfinia. Prameny s modrými odlesky kontrastují s tmavě hnědým základem.
Použité odstíny: prameny zesvětlené pomocí nové odbarvovací pasty Platinium Plus, které jsou natonované aditivem majirel mix modrý. Na zbytek vlasů nanesen odstín majirel 3 (hnědý tmavý).
Vlasový styling: Plný a nadýchaný objem je vytvořen tvarujícím sprej-lotionem volume architect. Pro finální úpravu je účes zafixován sprejem proti krepatění
Linie Les Delicates (delikátní květiny)
Druhá linie kolekce je inspirována květinami, které volně rostou v přírodě nebo se nacházejí v uvolněnějších anglických zahradách.
Tyto květiny se vyznačuji jemnějšími tvary a svěžími, velmi přirozenými, tlumenějšími barvami, okvětní lístky mohou být až transparentní... Proto také barevné kombinace odstínů v linii Les Delicates jsou jemnější, přirozenější a v něžné harmonii s celkovým účesem. Jsou také určeny především pro ženy, které mají rády svobodu, jsou spontánní a jemné.

Světlý základ
Inspirace pro ženy s velmi světlými vlasy. Barevná inspirace přichází z dalekých Himalájí, kde roste okouzlující modrý vlčí mák, který v sobě kombinuje jasně modré odstíny, které přechází do bílých odstínů.
Použité odstíny: Prameny zesvětlené pomocí Platinia Plus, které jsou patinované odstínem Luocolor P01. Na zbytek vlasů je použit odstín Luocolor 10
Styling: Pro dokonalé uhlazení byl použit vyživující a uhlazující krém pro sušší, nepoddajné vlasy supreme smooth. Strukturu a pružnost účesu dodal termoaktivní sprej hot style constructor.

Střední základ
Inspirace pro ženy, které chtějí mít hnědé až blond tmavé vlasy. Zdrojem inspirace pro odstín vlasů byla jantarově žlutá barva orchideje, které si pohrává s jemnými přechody mezi světle žlutými až jantarově hnědými odlesky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama